ایده های جذاب ست کردن اکسسوری

شاید برایتان سوال باشد ایده های جذاب ست کردن اکسسوری چیست و یا کدام اند؟ یا بخواهید بدانید با چه لباسی چه اکسسوری هایی ست کنید. حالا دیگر نگران نباشید ما در این مقاله درباره ایده های جذاب ست کردن اکسسوری صحبت کردیم. برای آشنایی با این موضوع با ما همراه باشید.

اکسسوری,ست کردن اکسسوری

اکسسوری

دامن ، شلوار، کت شلوار، کت دامن ، پالتو ، یقه اسکی ، مانتو، بلوز ، پیراهن. شما هر کدام از این لباسهارا بر تن کنید و آرایش و مو هایتان هم تکمیل باشد، مطمئنا مرحله بعدی نگاه کردن به آینه است. و آنجاست که می بینید به اکسسوری هایی نباز دارید که زیبایی و جلوه خاصی به تیپ شما ببخشد. در اکثر مواقع برگ برنده ی استایل شما، انتخاب اکسسوری مناسب، پس از ست کردن لباس هاست، افزودن یک گوشواره خاص، یا انتخاب یک کلاه شیک، یک دستمال گردن یا کروات و یا حتی اضافه کردن یک چتر، سلیقه شما در هماهنگی با استایلتان را نمایان می‌ کند.

دسته بندی اکسسوری های جذاب,ست کردن اکسسوری

دسته بندی اکسسوری های جذاب

شاید سوال باشد ، اکسسوری ها هم دسته بندی دارند؟ پاسخ بله است.  بله اکسسوری ها هم همانند هر چیزی دارای دسته بندی هستند.

جواهرات ، عینک ها ، کیف ها ، کلاه ها ، دستکش ها. این ها از انواع اکسسوری ها هستند که ما برای تکمیل کردن تیپ خود با لباسهای مختلف ، از این ها استفاده می کنیم. جوراب های رنگارنگ، کیف ، کمربند، روسری، دستمال گردن، و… از آن نوع اکسسوری هایی هستند که پوشیدنی بوده و ما می پوشیم.

 

ترفندهای ست کردن اکسسوری

  • اکسسوری از شرق دنیا تا غرب دنیا
  • ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) و انفجار دایره ها و زنجیرها
  • اکسسوری سر
  • اکسسوری زنانه

اکسسوری از شرق دنیا تا غرب دنیا,ست کردن اکسسوری

اکسسوری از شرق دنیا تا غرب دنیا

در فرهنگ های کشور ها و ممالک گوناگون، آداب و رسوم و سلایق و علایق مختلفی وجود دارند. مثلا فرهنگ کشورهای غربی همانند کشور های اروپایی، به استفاده از اکسسوری ها و جواهرات ریز و نازک و ظریف در عین حال شیک علاقه دارند. اما کشور های شرقی همانند هند و پاکستان و آفریقا و… به زیور آلات و جواهرات پر زرق و برق علاقه دارند. اگر فیلم های هندی تماشا کرده باشید می بینید که زنان هندی در مراسمات چگونه جواهرات و چگونه لباسهایی پر زرق و برق بر تن دارند. با نگاه به فیلم ها و تاریخچه های کشور های قاره آفریقا، می توان دید که آفریقایی ها از زنجیر ها و حلقه های خاصی ، و از جواهرات سنگی استفاده می کنند. مثلا بر گردن خود زنجیر و بر بینی و لب ها و گاها بر گوش های خود حلقه می اندازند. این ها همان نشان دهنده آداب و رسوم مناطق مختلف و علایق هر منطقه است.

 

۲۰۲۲ (۱۴۰۱) و انفجار دایره ها و زنجیرها,ست کردن اکسسوری

۲۰۲۲ (۱۴۰۱) و انفجار دایره ها و زنجیرها

در بهار سال ۱۴۰۱، ترند و مد سال استفاده از گوشواره ها و اکسسوری های گرد شکل (O )، و زنجیر های حلقه حلقه است. رنگ طلایی و نقره‌ ای این اکسسوری‌ ها امکان ست کردن آن را با انواع استایل متفاوت به شما می‌ دهد. گوشواره های طلایی که سایز های مختلفی دارند با یک تیپ چرمی شیک ، جلوه خاصی به استایل می دهند. و یک نکته حائز اهمیت اینجاست که اگر یقه لباستان پوشیده باشد، از اکسسوری های زنجیری زیبا استفاده کنید.

 

توجه! به این نکته مهم توجه داشته باشید برای لباسهایی که طرح دار هستند و یا گل گلی هستند. هرگز از اکسسوری های بلند استفاده نکنید. استفاده از زنجیر های بلند بر روی لباس های طرح دار از شیک بودن تیپ و استایل می کاهد.

از زنجیر های بلند و اکسسوری های بلند زمانی که لباستان تک رنگ و ساده است استفاده کنید. تا جلوه ی زیبای اکسسوری مشخص شود. اگر لباستان یقه باز است میتوانید با استفاده از انواع گلوبند های شیک ، هارمونی زیبایی به استایل و تیپ تان ببخشید.

اکسسوری سر,ست کردن اکسسوری

اکسسوری سر

انواع کلاه‌ های لبه‌ دار با بلوز و پیراهن‌ های اسپرت جلوه بهتری خواهند داشت. خانم ها قبل از اینکه از کلاه ها استفاده کنند باید توجه داشته باشند کجا و چه محیطی قرار است بروند. هر کاه و اکسسوری سر مناسب هر جایی نیست. مثلا در کشور ما استفاده از کلاه در استایل های شهری و خیابانی زیاد ایده مرسوم شده ای نیست. اما استفاده از کلاه‌ های زمستانی زیبا همراه با لباس های یقه اسکی، پافر و کت‌ های بلند از ترندها و مد های جدید امسال است.

شال و روسری های زیبا و راه راه و گاها دستمال گردن ها، باعث هرچه بیشتر جذاب شدن تیپ می شود. اما نکته حائز اهمیت در مورد تیپ های مد و ترند بهار و تابستان ۱۴۰۱ (۲۰۲۲) وجود دارد که بهتر است بدانید، آن هم استفاده از رنگ های صورتی و نارنجی است.

توجه! ست کردن انواع شال و روسری‌ ها با کت‌ های سایز بزرگ (اور سایز) رنگی را حتما درنظر داشته باشید.

 

اکسسوری زنانه,ست کردن اکسسوری

اکسسوری زنانه

نوع دیگری از اکسسوری ها برای زنان وجود دارد که می توان به انواع کیف ها اشاره کرد. زنان به استفاده از کیف بسیار علاقه دارند. معمولا در تیپ های بسیار شیک از کیف های کوچک و زیبا استفاده می کنند. اکسسوری های زنانه در اندازه های مختلف به شکل کیف هایی با بند زنجیردار و یا کوتاه و کیف دستی در بازار یافت می شوند و از آنها می توان به عنوان بهترین گزینه برای استفاده به همراه لباس های شب نام برد.

آیتم ها و اکسسوری های دیگری مانند ساعت، کمربند و عینک هم همواره از اکسسوری های مهم و خیره کننده در هر استایلی به حساب می‌ آیند. چند سالی است که استفاده از عینک های مختلف با اشکال هندسی خاص به شکل رنگی یا دودی بین افراد مد شده است و این مد به بین مردم هم راه یافته است. عینک های بزرگ مستطیلی، همچنان مدل محبوب که استفاده استایل ساحلی و پوشش چرمی هستند. اگر تمایل دارید تا از کمربند استفاده نمایید، حتما قبل از خرید آن ها را تست کنید تا اندازه ای منطبق با دور کمر شما داشته باشد، زیرا بزرگی یا کوچکی آن بسیار به چشم می آید و از زیبایی استایل شما می کاهد.

کلام آخر

ما در این مقاله (( ایده های جذاب ست کردن اکسسوری )) در مورد اینکه چه لباس هایی با چه اکسسوری هایی مناسب هستند و انواع اکسسوری ها صحبت کردیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید بوده باشد. با مقالات دیگر با ما همراه باشید و از مقالات دیگر سایت ما استفاده کنید. برایتان مفید خواهند بود.


انواع مانتو

تیم داده رایا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *