جدید ترین مانتو های بهاره ۱۴۰۱

جدید ترین مانتو های بهاره ۱۴۰۱

 انواع مدل جدید مانتو عید ۱۴۰۱ زنانه و دخترانه

با نزدیک شدن به پایان سال ۱۴۰۰ و فرارسیدن سال ۱۴۰۱ خانم ها برای خرید مانتو اقدام میکنند و اولین خرید عیدانه خود را با انتخاب مانتو آغاز میکنند. به همین دلیل با نزدیک شدن به عید انواع مدل مانتو برای عید ۱۴۰۱ از سوی متخصصان مد و زیبایی طراحی شده اند.

با آمدن فصل بهار و سال جدید، همگی دوست داریم در مد و استایل خود، تغییرات ویژه ای ایجاد کنیم. مدت زیادی برای ورود به سال نو ۱۴۰۱ و فرا رسیدن عید نوروز باقی نمانده است. قطعا بانوان عزیز به دنبال خرید لباس و مهمتر از همه مانتو عید مناسب و زیبا برای خود هستند. حتما برای شما هم سوال شده که مانتو رنگ سال ۱۴۰۱ و یا مدل مانتو سال ۱۴۰۱ چه ویژگی های دارد!؟

طیف رنگی سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲,مانتو بهاری
طیف رنگی سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲

سال ۱۴۰۱ همراه با انواع مدل های مانتو سال در طرح و رنگهای شاد و جذاب و در سبکهای کوتاه، بلند، مدل کتی، ژاکارد، وست و مانتو جلوباز آستین پفی و غیره خواهد بود. معمولا در فصل بهار مانتوهای نازک و مجلسی، مدلهای مزونی و شیک و با رنگهای شاد ترند می‌شوند. با استفاده از ترفندهای این مقاله و استفاده از مانتو سال، مد و استایل خود را جذابتر و شیک تر کنید.

مانتو رنگ سال ۱۴۰۱

مانتو کوتاه رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲,مانتو بهاری
مانتو کوتاه رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲

 

مانتو بلند بهاره ۱۴۰۱,مانتو بهاری
مانتو بلند بهاره ۱۴۰۱

امسال هم موسسه پنتون مسئول معرفی رنگ سال برای طراحان مد و دکوراسیون است تا از آن در طراحی های خود استفاده کنند. رنگ سال ۲۰۲۲ را رنگ بنفش پریوش انتخاب کرده است. پنتون در بیانیه خود آورده است که : “رنگ پنتون سال منعکس کننده آنچه در فرهنگ جهانی ما در حال وقوع است، بیان می‌کند که مردم به دنبال چه چیزی هستند که آن رنگ می‌تواند به آن امیدوار باشد. ایجاد یک رنگ جدید برای اولین بار نشان دهنده نوآوری و تحول جهانی است که در حال وقوع است. همانطور که جامعه همچنان رنگ را به عنوان یک شکل مهم ارتباط و راهی برای بیان و تأثیرگذاری بر ایده‌ها و احساسات و تعامل و ارتباط می‌شناسد، پیچیدگی این رنگ آبی قرمز بنفش جدید، امکانات گسترده‌ای را که پیش روی ما قرار دارد برجسته می‌کند.

 

مانتو بلند جلوباز بهاره، رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲,مانتو بهاری
مانتو بلند جلوباز بهاره، رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲

خانم هایی که به دنبال مانتو با پوشش اسلامی و در عین حال زیبا هستند معمولا به سراغ مانتو های بلند می‌روند. می‌توان هم شیک و به روز بود هم حجاب را رعایت کرد.

 

مانتو بلند جلوباز اسلامی رنگ سال۱۴۰۱-۲۰۲۲,مانتو بهاری
مانتو بلند جلوباز اسلامی رنگ سال۱۴۰۱-۲۰۲۲

اگر برای شما قرار است در عید ۱۴۰۱ یک اتفاق خاص بیفتد و بهترین رویداد زندگی شما در عید ۱۴۰۱ رقم بخورد ما به شما مدل مانتو جدید حریر و گلدار به رنگ آبی بنفش به رنگ گل پریوش را پیشنهاد می‌کنیم که کمی نیز شاین و براق باشد.

انواع مدلهای جدید و شیک مانتوی عیدانه آبی بنفش ۱۴۰۱

استایل اندام، قد، رنگ پوست، مکان و زمان استفاده از مانتو و بسیاری عوامل دیگر می‌تواند در نوع انتخاب و خرید شما موثر باشد. اما نگران نباشید ما به شما کمک می‌کنیم تا از این به بعد در کمترین زمان بهترین و مناسب ترین مانتو را خریداری کنید. اساس رنگ پوست، طرح مانتو و قد خود را بررسی کنید.

مانتو بلند زیبا رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲,مانتو بهاری
مانتو بلند زیبا رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲

 

قبل از خرید مانتو باید توجه داشته باشید که می‌خواهید این مانتو جدید را در چه مناسبت ها و در چه جاهایی استفاده کنید.مانتو باید متناسب با موقعیت و مناسبت انتخاب شود.

ست کت و شلوار بنفش زنانه

با توجه به مدهای اخیر زنانه، می‌توانید رنگ بنفش را در استایل های به روز مثل کت و شلوار یا وست و شلوارهای زنانه استفاده کنید و ظاهری روی مد رنگ سال داشته باشید.

ست کت و شلوار رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲,مانتو بهاری
ست کت و شلوار رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲

بنفش همیشه یکی از محبوب ترین گزینه ها برای لباس های مجلسی بانوان محسوب می‌شود که برخی از زیباترین گزینه های آن در مدل لباس پولکی زنانه جذاب ۱۴۰۱ معرفی شده است. وری پری هم که یکی از زیر مجموعه های بنفش محسوب می‌شود، انتخاب مناسبی برای لباس های مجلسی است. اگر پوست روشنی دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از لباس با طرح وری پری در مجالس عروسی و جشن عقد استفاده کنید. خوشبختانه برای عید امسال مدل های متنوعی از مانتوی کتی رنگ سال وارد بازار شده است. توصیه می‌شود دست کم یک کت و شلوار مجلسی در کمد لباستان داشته باشید.

مانتو های بهاره مشکی

مانتو یکی از اصلی ترین پوشش ها در استایل خانم هاست و مانتو مشکی یکی از مواردی هست که حتما باید یکی از آن در کمد لباس خانم ها وجود داشته باشد. زیرا مانتو مشکی نه تنها استایل فوق العاده شیک و جذابی برای خانم ها ایجاد می‌کند، بلکه به سادگی با سایر رنگ هایی که می‌خواهید در استایل بهاری و عید خود به کار ببرید ست می‌شود و تیپ و استایل شما را برای عید نوروز ۱۴۰۱ فوق العاده شیک و منحصر به فرد خواهد کرد.

مانتو های بهاره مشکی,مانتو بهاری

مدل مانتو مشکی ۱۴۰۱ از جمله مدل های پرطرفداری است که امسال در همه جا خواهید دید . مانتو مشکی با گلدوزی و سوزن دوزی های سنتی که زیبایی و جذابیت فوق العاده ای دارند و می‌توانید متناسب با سلیقه و استایل خود ، جذاب ترین و زیباترین مدل مانتو مشکی ۱۴۰۱ در اندازه کوتاه یا بلند با تزئینات و خرج کار متنوع و زیبا تهیه کرده و در بهار امسال خوش استایل تر از همیشه باشید .

مانتو بهاره جدید بهاری سکه دار طرح سال,مانتو بهاری
مانتو بهاره جدید بهاری سکه دار طرح سال

سکه های روی این مانتو برگرفته از پوشش سنتی ایرانی است و حتی در انتخاب جنس نیز همین الگوها مد نظر بوده ولی رنگ و طراحی آن به خوبی با مد روز همخوانی پیدا کرده است. در عید سال ۱۴۰۱، ترند و مد روز مانتو شامل انواع مدلهای جذاب مانتو سال ۱۴۰۱؛ از جمله مانتو کتی، کت و شلوار یک رنگ یا کت تک، مانتو ژاکارد، وست و شومیز، مانتو های بهاره عروسکی، مانتو و شلوار سفید، مانتوی راه راه و مانتوی جین

مانتو جین ترند سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲,مانتو بهاری
مانتو جین ترند سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲

 

مانتو بهاره عروسکی کوتاه رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲,مانتو بهاری
مانتو بهاره‌ عروسکی کوتاه رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲

 

مانتو بهاره بلند سنتی رنگ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲,مانتو بهاری
مانتو بهاره بلند سنتی رنگ‌ سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲

تیم داده رایا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *