روش هایی برای قد بلند دیده شدن

شاید  شما بخواهید روش هایی برای قد بلند دیده شدن قدتان از آنچه که هست بلند تر دیده شود و دنیال راه حل باشید. ما در این مقاله برایتان روش هایی برای قد بلند دیده شدن را آورده ایم. شما با خواندن این مقاله به تمام راه حل ها دست خواهید یافت. پس با ما همراه باشید.

هر اندامی که داشته باشید باید اصول لباس پوشیدن را بلد باشید اگر لباسی را که متناسب با اندامتان نباشد را انتخاب نکنید هیکل شما را بد نمود می کند افرادی که قد کوتاهی دارند باید لباسی را انتخاب کنند که در بلند قد جلوه دادنشان کمک شود.

ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

 1. قد شلوار را باکفش کتانی یا چکمه ست کنید
 2. از پوشیدن شلوار جین راسته خودداری شود
 3. شلوار دمپا گشاد بپوشید
 4. شلوار فاق بلند بپوشید
 5. پوشیدن لباس های راه راه، باراه های عمودی (راه راه از بالا به پایین)
 6. پوشیدن تاپ کوتاه
 7. از پوشیدن لباس های گشاد خودداری شود
 8. تا زدن آستین های لباس
 9. استفاده از کمربند
 10. گردن بند بلند بر گردن بیندازید
 11. لباس‌های کوتاه را به امضای خود تبدیل کنید
 12. دامن کوتاه بر تن کنید
 13. پوشیدن لباس سرهمی
 14. لباس یقه هفت بپوشید و از پوشیدن لباس یقه مربعی خودداری کنید
 15. پوشیدن بلوز و شلوار همرنگ
 16. پوشیدن کفش پاشنه بلند
 17. لباس با نقش و نگار های ریز
 18. نریختن موها بر روی شانه هایتان (موهایتان را بالای سرتان جمع کنید)
 19. موهایتان را مش کنید
 20. از دست داشتن کیف بزرگ اجتناب کنید

قد شلوار را با کفش کتانی یا چکمه ست کنید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱-قد شلوار را با کفش کتانی یا چکمه ست کنید

این تیتر یعنی از پوشیدن شلوار هایی باقد بلند تر از اندازه خودداری کنید. اینکار هم باعث میشود شلوارتان کثیف نشود و هم باعث میشود قدتان بلند تر دیده شود.

از پوشیدن شلوار جین راسته خودداری شود,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۲-از پوشیدن شلوار جین راسته خودداری شود

الزاما نیاز نیست همیشه شلوار راسته بر تن کنید.گاهی اوقات از ترند سال میتوانید برای بهتر شدن تیپ و استایل و نیز بلند تر دیده شدن قد از شلوار دمپا گشاد استفاده کنید.

شلوار دمپا گشاد بپوشید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۳-شلوار دمپا گشاد بپوشید

پوشیدن شلوار های دمپا گشاد، باعث بلند تر دیده شدن قد و نیز کشیده و متناسب دیده شدن پاها میشود. در حالی که شلوار تنگ پاها را چاق و کوتاه نشان می دهد.

شلوار فاق بلند بپوشید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

 

۴-شلوار فاق بلند بپوشید

پوشیدن شلوار فاق بلند باعث ایجاد خطای دید می شود و چشم بیننده را فریب می دد. که این کار باعث می شود ببینده تصور کند پاهای شما بلندتر است.

پوشیدن لباس های راه راه، باراه های عمودی,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۵-پوشیدن لباس های راه راه، باراه های عمودی (راه راه از بالا به پایین)

لباسهایی با خطوط عمودی باعث میشوند قد کشیده تر و بلند تر به نظر برسد. اگر طبق سلیقه تان دوست نداشته باشید تمام لباسهایتان خطوط راه راه عمودی داشته باشند. می توانید از شلوار هایی که کناره هایشان خط عمودی دارند استفاده کنید.

پوشیدن تاپ کوتاه,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۶-پوشیدن تاپ کوتاه

تاپ کوتاه برای خانم‌ هایی که قد کوتاه دارند بسیار مناسب است؛ تاپ‌ هایی را انتخاب کنید که پایین‌ تر از استخوان لگن قرار نمی‌ گیرند. این امر باعث می‌شود که بالا تنه و پایین‌ تنه شما با هم متناسب شوند. می‌ توانید تاپ را با شلوار جین یا حتی دامنی ست کنید که کمی بالاتر از استخوان لگن شما قرار می‌ گیرند.

از پوشیدن لباس های گشاد خودداری شود,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۷-از پوشیدن لباس های گشاد خودداری شود

پوشیدن لباس های گشاد نه  تنها هیچ جذابیتی ندارند بلکه باعث می شوند استایل شما جذاب به نظر نرسد و همچنین باعث بیشتر نشان دادن سن شما می شوند. و همچننی پوشیدن لباس های گشاد سطح ظاهر را پایین می آورند و از زیبایی ظاهری می کاهند.  بجای استفاده از لباس های گشاد می توانید از لباسهای کمر باریک استفاده کنید.

تا زدن آستین های لباس,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۸-تا زدن آستین های لباس

اگر آستین های لباستان از مچ دستان شما پایین تر باشد قطعا تیپ شما شلخته به نظر می رسد. برای اینکه شلخته بنظر نرسید راه حل آسان آن تا زدن آستین هایتان در حد کم است. این کار باعث می شود دستان شما بلند تر دیده شوند و بنابراین باعث قد بلند دیده شدنتان می شود.

استفاده از کمربند,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۹-استفاده از کمربند

توجه به باریک‌ ترین قسمت از بدنتان باعث می‌ شود هر لباسی که می‌پ وشید این‌گونه به نظر برسد که خیاط آن را مخصوص به شما دوخته است. چه کت اسپرت پوشیده باشید چه پیراهن و چه یک بلوز می‌ توانید کمربند را به آن اضافه کنید و ببینید این کار چقدر ظاهر شما را جذاب‌تر می‌ کند.

گردن بند بلند بر گردن بیندازید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۰-گردن بند بلند بر گردن بیندازید

استفاده از گردن بند بلند باعث میشود چشم بیننده در نگاه به شما بالا و پایین شود و در نتیجه بالاتنه اندام کشیده تر بنظر می رسد.

لباس‌های کوتاه را به امضای خود تبدیل کنید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۱-لباس‌های کوتاه را به امضای خود تبدیل کنید

هر لباسی که هفت سانتی‌ متر یا بیشتر از هفت سانتی‌ متر بالای زانو های شما باشد در بلند قد تر نشان دادن شما معجزه می‌ کند. می‌ توانید لباس خود را با چکمه‌ های بلند تا زانو ست کنید و همچنان از مزایای لباس کوتاه بهره‌ مند شوید. فقط به یاد داشته باشید که چکمه‌ ای که تا مچ پاست را هرگز با لباس کوتاه ست نکنید. بنابراین، هنگام خرید از بین مدل لباس یا پیراهن های مجلسی کوتاه و لباس شب شیک زنانه یا دخترانه فارغ از قیمت آن، به این مورد حتما توجه کنید.

دامن کوتاه بر تن کنید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۲-دامن کوتاه بر تن کنید

اگر دامنی بپوشید که بالاتر از زانوهایتان باشد و زانوهایتان پیدا باشد قد بلند تر دیده می شود. هرچه پاها بیشتر بیرون باشند قد بلند تر و کشیده تر بنظر می رسد.

پوشیدن لباس سرهمی,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۳-پوشیدن لباس سرهمی

پوشیدن لباس سرهمی ظاهر را فوق العاده نشان می دهد. جور دیده می شوید که دیگر دست از سر لباس سرهمی بر نمی دارید. چون لباس سرهمی واقعا پشیمانی ندارد، هم جذابیت را افزایش میدهد ، هم پاها را بلند تر نشان می دهد (علی الخصوص افرادی که پاهای کوتاهی دارند). دوختن لباس سرهمی بسیار راحت و آسان است.

نکته! یک توصیه برای شما عزیزان اگر قصد دارید لباس سرهمی بخرید یا بدوزید، ترجیحا لباس از پارچه تک رنگ باشد.

لباس یقه هفت بپوشید و از پوشیدن لباس یقه مربعی خودداری کنید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۴-لباس یقه هفت بپوشید و از پوشیدن لباس یقه مربعی خودداری کنید

شاید تاالان متوجه شده باشید لباس هایی که باعث شوند چشم‌ ها بر روی بدن شما عمودی حرکت کنند از همه جذاب‌ ترند اما لباس‌ هایی با خطوط تیز مثل یقه مربعی اغلب برعکس این کار را انجام می‌ دهند. درواقع، این لباس‌ ها باعث می‌ شوند که تنه شما کوتاه‌ تر نشان داده شود. بنابراین، به‌ جای این لباس‌ ها، لباس‌ هایی با یقه‌ هفت یا یقه‌ قایقی را انتخاب کنید. چند سانتی‌ متری که این لباس‌ها به قد شما اضافه می‌کنند اهمیت زیادی دارد.

پوشیدن بلوز و شلوار همرنگ,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۵-پوشیدن بلوز و شلوار همرنگ

پوشیدن بلوز و شلوار با رنگ های متفاوت باعث میشود دید بیننده در بدن شما به دو قسمت تقسیم شود. و این باعث میشود خطا دید شود و قد شما کوتاهتر به نظر برسد. اما اگر سرتاسر تیپ شما یک رنگ باشد بدن در یک بخش دیده شده و بیننده قد را بلند تر خواهد دید.

پوشیدن کفش پاشنه بلند,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۶-پوشیدن کفش پاشنه بلند

این امکان خوب برای خانم ها وجود دارد که با پوشیدن کفش لژ دار یا پاشنه دار به بلند قد شدن خود کمک کنند. شما هم از این موهبت استفاده کنید، اما مراقب سلامت کمر و پاهایتان هم باشید و از به پا کردن کفش هایی با پاشنه های فوق العاده بلند بپرهیزید. زیرا کفش های پاشنه بلند به شدت برای کمر و ستون فقرات و پاها مضرر هستند.

لباس با نقش و نگار های ریز,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۷-لباس با نقش و نگار های ریز

لباس هایی با طرح های بزرگ و گل گلی های درشت، اندام شما را پهن تر و نیز کوتاهتر نشان می دهند. اما لباس هایی با نقش های ریز و ظریف مثل گل های ریز و چهارخانه های کوچک اندام را زیباتر و قد را بلند تر نشان می دهند.

موهایتان را بالای سرتان جمع کنید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۸-نریختن موها بر روی شانه هایتان (موهایتان را بالای سرتان جمع کنید)

اگرمو های بلندی دارید از باز گذاشتن و بر روی شانه ریختن مو ها اجتناب کنید چرا که اندام را فشرده تر و کوتاهتر نشان می دهند. برای رفع این مشکل یا باید مو های خود را کوتاهتر کنید یا اینکه موهایتان را با کلیپس یا کش مو جمع کنید به صورتی که روی شانه هایتان نیفتند.

موهایتان را مش کنید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۱۹-موهایتان را مش کنید

موهای یکرنگ را روی شانه نریزید، زیرا ظاهری کوتاه تر به گردن شما می بخشد. موهایتان را مش یا هایلایت کنید تا در بلندقد نشان دادن تان موثر باشد.

از دست داشتن کیف بزرگ اجتناب کنید,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

۲۰-از دست داشتن کیف بزرگ اجتناب کنید

کیف های بزرگی که ظاهر ساک را دارند، از قد بلندی شما می کاهد و کوتاه و زمخت نشان تان می دهد. برعکس کیف های ظریف که خطوطی باریک دارد، باعث کشیده تر نشان دادن شما می شود.

کیف های بزرگ که جوری بزرگ هستند که انگار ساک دستی به همراه دارید، از قد شما می کاهد و قد را کوتاهتر ، زشت  و نیز زمخت نشان می دهند. اما درست برعکس این قضیه یعنی کیف هایی با ظاهر کوچک وظریف با خطوط ریز به اندام جلوه خاصی می بخشند و باعث بلند قد نشان دادن می شوند.

ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن آقایان

 1. داشتن مدل موی مناسب
 2. داشتن کفش لژدار مناسب
 3. پوشیدن کت نسبتا کوتاه
 4. دقت در انتخاب کراوات
 5. بلوز نسبتا کوتاه
 6. پوشیدن شلوار با قد مناسب یعنی قد شلوار نباید کوتاه باشد و نیز نباید بلند باشد که در پایین شلوار چین حوردگی ایجاد نشود.
 7. پوشیدن شلوار فاق بلند
 8. پوشیدن شلوار رنگ تیره

روش هایی برای قد بلند دیده شدن,ترفند لباس پوشیدن برای قد بلند دیده شدن خانم ها

کلام آخر

ما در این مقاله (( روش هایی برای قد بلند دیده شدن )) در مورد اینکه چه لباس هایی با چه اکسسوری هایی مناسب هستند و انواع اکسسوری ها صحبت کردیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید بوده باشد. با مقالات دیگر با ما همراه باشید و از مقالات دیگر سایت ما استفاده کنید. برایتان مفید خواهند بود.


انواع مانتو

تیم داده رایا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *