شستن کاپشن زنانه

شستن کاپشن زنانه

شستن کاپشن های زنانه و کت های زمستانی یک مبحث قابل بحث است که در این مقاله به آن می پردازیم. از آنجا که شما نمی خواهید کت ها، بارانی و جلیقه و پافر در هنگام نیاز دارای لکه باشند این مقاله را به شما توصیه می کنم.

اما قبل از اینکه لباس های بیرونی زمستانی خود را برای چند فصل آینده کنار بگذارید در ادامه بخوانید تا یاد بگیرید که چگونه به درستی تمیز و ذخیره کتهای زمستانی خود را ذخیره کنید.

چگونه کت ها و کاپشن های زمستانی خود را بشویید

برای دستورالعمل برچسب مراقبت را بررسی کنید,شستن کاپشن در لباسشویی

  1. برای دستورالعمل برچسب مراقبت را بررسی کنید

این اولین قاعده هنگام شستن هر چیزی است. برچسب مراقبت معمولاً تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار می دهد، مانند اینکه کت شما دارای شستشوی ماشین لباسشویی باشد یا نه ، چرخه شستشو و دمای آب مورد نیاز، دستورالعمل های ویژه در مورد مواد شوینده خاص و نحوه خشک کردن صحیح آن.

نیازی به گفتن نیست، شما باید این دستورالعمل ها را به عنوان قوانین تفسیر کنید، نه پیشنهادات.

لکه های کاپشن,شستن کاپشن در لباسشویی

  1. لکه های کاپشن

درتمام فصل زمستان روی کاپشن های شما، احتمالاً چند لکه از غذا، برف کثیف، یا تعریق  در زیر بغل دارد.

این لکه ها را با یک مواد از بین برنده لکه می توانید از بین ببرید. ماده را روی لکه بمالید، سپس اجازه دهید ۱۰ دقیقه قبل از ریختن آن در ماشین لباسشویی خیس شود یا آن را با یک پارچه مرطوب شستشو دهد.

همه دکمه ها و زیپ ها را ببندید,شستن کاپشن در لباسشویی

  1. همه دکمه ها و زیپ ها را ببندید

دندانهای فلزی روی زیپ ها می توانند به سایر لباس های ماشین لباسشویی آسیب برساند. کت خود را تقریبا تا کنید این همچنین به کت شما کمک می کند تا شکل خود را حفظ کند زیرا در دستگاه می چرخد.

مواد مشابه را با هم بشویید,شستن کاپشن در لباسشویی

  1. مواد مشابه را با هم بشویید

هنگامی که برخی از مواد مخالف با هم تماس پیدا می کنند، می تواند باعث تخریب لباس شما شود.

برای نگه داشتن کتهای خود در شرایط اولیه، همیشه آنها را به طور جداگانه یا با لباس مواد مشابه بشویید. پشم را با پشم ، نایلون با نایلون ، پشم گوسفند با پشم گوسفند و غیره نگه دارید.

انواع لباس زمستانه

کاپشن های پف دار و بادی,شستن کاپشن در لباسشویی

  • کاپشن های پف دار و بادی

به عنوان یک قاعده کلی، کاپشن های نایلون و پف دار، کت و جلیقه می توانند در ماشین لباسشویی بروند. آنها را در یک چرخه ملایم با آب سرد و مواد شوینده معمولی بشویید.

می توانید کتهای پف خود را در خشک کن خشک کنید. علاوه بر اینکه کارآمدتر از خشک شدن هوا است، خشک کن در واقع برای این نوع پوشاک شما بهتر است زیرا به شما کمک می کند تا به طور مساوی دوباره مواد پایین را توزیع کنید. فقط آن را در یک چرخه کم یا ملایم نگه دارید.

استفاده از مواد شستشوی با کیفیت لباس های شما را نرم می کنند، چین و چروک را کاهش می دهند و روند خشک کردن را سرعت می بخشند.

کت پشمی,شستن کاپشن در لباسشویی

  • کت پشمی

مواد شوینده مرغوب، آب گرم و چرخه های ماشین لباسشویی طبیعی همه می توانند باعث تجزیه یا کوچک شدن الیاف پشم شوند. به همین دلیل است که با کت پشمی فانتزی خود بسیار ملایم باشید.

می توانید آن را در وان با آب سرد و شامپو کودک شستشو دهید، یا آن را در یک چرخه ظریف در ماشین لباسشویی قرار دهید. اگر این کار را انجام دادید، حتما از آب سرد و مواد شوینده ای که به طور خاص برای مقابله با محصولات پشم طراحی شده است، استفاده کنید.

برای خشک کردن آن، کت خود را صاف کنید و از دستان خود استفاده کنید تا به آرامی شانه ها و بازوها را تغییر دهید.

کاپشن های پشم,شستن کاپشن در لباسشویی

  • کاپشن های پشم

کاپشن های پشم، در زمستان به عنوان لباس های راحت و بسیار گرم محسوب می شود. برای تازه کردن کت های پشم  خود، آنها را به داخل برگردانید، آنها را در ماشین لباسشویی قرار دهید و تنظیمات دستگاه خود را روی “سرما” و “ملایم” قرار دهید.

اگر آن را با مواد مانند پنبه شستشو دهید، پشم کاپشن شما ممکن است آسیب ببیند، بنابراین حتماً آن را از لباس های دیگر خود جدا کنید و برای خشک شدن در هوای آزاد قرار دهید.

کاپشن های چرمی ، جیر و خز,شستن کاپشن در لباسشویی

  • کاپشن های چرمی ، جیر و خز

حتی سعی نکنید کتهای خز، کاپشن های چرمی یا جیر را در خانه بشویید. آنها را برای تمیز کردن کامل و با کیفیت بالا به خوشکشویی های قابل اعتماد خود ببرید.

پس متوجه شدید که پودر لباسشویی و درجه ماشین لباسشویی مهم است همچنین نباید لباس های مختلف را با هم ترکیب کنید، به جنس لباس خود دقت کنید و نکته آخر طریقه خشک شدن آن است که نباید حرارت مستقیم به آن بخورد.

تمامی این نکات در برچسب مراقبت کاپشن و پالتو و حتی تمامی لباس های زمستانه مانتو دنیز درج شده است.


انواع مانتو

daderaya1
پیشنهاد لحظه ای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *