شلوار مناسب هر مانتو

شلوار مناسب هر مانتو

همان طور که می‌دانید انتخاب شلوار مناسب هر مانتو آسان نیست باید لباس های شما از لحاظ رنگ و جنس و همچنین مدل در یک گروه قرار بگیرند. اول از همه شما باید رنگ پوست خود را بشناسید تا  بتوانید تشخیص دهید کدام رنگ به شما می‌آید هم چنین فرم بدنی خود را نیز بدانید چون ممکن است با یک انتخاب اشتباه استایل شما چندان جالب نشود.

انواع مانتو و انتخاب شلوار

مانتو کتی,با هر مانتویی چه شلواری بپوشیم

مانتو کتی

همان طور که می‌دانید مانتو کتی هم نوع رسمی و هم اسپورت دارد. برای نوع رسمی آن باید از شلوار پارچه ای دمپا و یا بگ استفاده کرد و استفاده از شلوار جین گزینه مناسبی نیست.

در نوع اسپورت مانتو کتی شما می‌توانید از شلوار جین راسته استفاده کرد و با یک مکربند میتوانید استایل خود را تکمیل کنید. توجه کنید که ترکیب رنگ مناسب شلوار با مانتو را حفظ کنید.

مانتو مجلسی,با هر مانتویی چه شلواری بپوشیم

مانتو مجلسی

مسلماً مانتوهای مجلسی مناسب برای پوشیدن در هر مکان و موقعیتی نبوده و بیشتر در مکان هایی که امکان پوشیدن لباس شب وجود ندارد مانتو زنانه مجلسی بسیار کاربرد دارد. اندازه و سایز مانتوهای مجلسی باید کاملا هماهنگ با اندام شما باشد. مانتو های مجلسی معمولا از پارچه های کار شده استفاده می‌شود. بهترین گزینه شلوار پارچه ای می‌باشد که اگر مانتو شما کوتاه است می‌توانید از شلوار بگ و یا دمپا استفاده کنید. اگر مانتو شما بلند است بهتر است از شلوار پارچه ای راستا استفاده کنید. دقت کنید که جنس پارچه مانتو و شلوار تفاوت چندانی نداشته باشد.

مانتو های اداری,با هر مانتویی چه شلواری بپوشیم

مانتو های اداری

مانتوهای اداری معمولا با شلوار خود ست می‌باشد. که هر دو پارچه ای می‌باشد. اما اگر ست نباشد می‌توانید از شلوار پارچه ای راسته استفاده کنید. اگر اصرارتان بر شلوار جین می‌باشد می‌تونید از شلوار جین راسته استفاده کنید.

مانتو تابستانه,با هر مانتویی چه شلواری بپوشیم

مانتو تابستانه

مانتو های تابستانه انواع مختلفی دارند ولی معمولا پارچه های نازک نخی و یا کنفی می‌باشند. بهترین گزینه شلوار کنفی و یا پارچه ای می‌‌باشد ولی شلوار های جین نیز طرفداران خاص خود را دارد.

بستگی به نوع مدل مانتو شما دارد. برای مانتو‌های کوتاه از شلوار های مام استایل و بگ مناسب می‌باشد.

مانتو اسپرت,با هر مانتویی چه شلواری بپوشیم

مانتو اسپرت

برای مانتو های اسپرت شلوار جین و یا پارچه ای گزینه مناسبی نمی‌باشد. شما باید از شلوار هایی که جنس مناسبی برای ورزش کردن می‌باشد استفاده کنید هم چنین استفاده از شلوار های خیلی گشاد و یا دمپا گزینه مناسبی برای ورزش کردن و پیاده روی نیستند. بهتر از شلواری که راحت  است استفاده کنید.

مانتو جلوباز,با هر مانتویی چه شلواری بپوشیم

مانتو جلوباز

مانتو های جلو باز انواع مختلفی دارند. اگر قد شما نسبتا کوتاه می‌باشد بهتر است از مانتو جلو باز کوتاه با یک شلوار جین بگ و یا دمپا استفاده کنید این ترکیب قد شما را بلند تر نشان می‌دهد. اگر قد شما بلند است می‌توانید از مانتو جلو باز بلند با شلوار راسته و تنگ استفاده کنید. انتخاب شلوار پارچه ای و یا جین بستگی به نوع مانتو شما و جنس آن می‌باشد.

مانتو کژوال,با هر مانتویی چه شلواری بپوشیم

مانتو کژوال

مانتو های کژوال معمولا بین جوانان طرفداران زیادی دارد . این مانتو ها استایل شما را کمی شلخته نشان  می‌دهد. شما می‌توانید از شلوار های جین مام استایل و یا بگ استفاده کنید. می‌توانید مانتوهای ساده ای را انتخاب کنید و آن را با کتانی و شلوارهای پارچه ای یا جین ترکیب کنید.

مانتو های دانشگاهی,با هر مانتویی چه شلواری بپوشیم

مانتو های دانشگاهی

مانتو های دانشگاه کمی بلند و دارای دکمه می‌باشد. بهتر است از رنگ های خیلی شاد استفاده نکنید. شما میتوانید از شلوارجین راسته و یا تنگ استفاده کنید و یا حتی می‌توانید از شلوار پارچه ای راسته استفاده کنید. خصلت برجسته این مدل مانتو به راحتی و ساده بودن آن است. این مدل مانتو بیشتر مناسب مکان های رسمی و آموزشی است.

مانتو کلاسیک,با هر مانتویی چه شلواری بپوشیم

مانتو کلاسیک

این مدل از مانتو ها بیشتر شبیه به پیراهن است و دارای دکمه و بسیار بلند است. شما نمیتوانید شلوار دمپا و یا بگ استفاده کنید.

شلوار جین و یا نخی تنگ بسیار مناسب می‌باشد.

با ترکیب انواع مانتو با شلوار آشنا شدید. شما میتوانید تمامی این مدل از مانتو ها را در مانتو دنیز پیدا کنید و ترکیب مناسب خود را با فرم بدنی خود انتخاب کنید. استفاده از پارچه مناسب هر فصل و دوخت تمیز و طراحی فوق العاده را می‌توانید در مانتو دنیز پیدا کنید.


انواع مانتو

تیم داده رایا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *