مانتو کتی

مانتو کتی

همیشه وقتی به مد جدید یک طراح درجه یک نگاه می‌کنیم باید از خود بپرسیم که آیا اینها لباس هایی هستند که می‌خواهیم در خیابان بپوشیم؟ آیا این لباس متناسب با فرم بدنی من می‌باشد؟ اگر پاسخ شما مثبت است پس می‌توانید آن را خریداری کنید.

در این مقاله اختصاصا به مانتو کتی اشاره می‌شود.

مانتو کتی در فرهنگ های مختلف

در کشور ما مانتو ها انواع مختلفی دارند. رسمی و غیر رسمی و روزانه و مجلسی و … . مانتوهای کتی هم شامل مانتو های روزانه می‌باشد و هم مانتو های رسمی.

در کشورهای دیگر نیز از جکت های کتی استفاده می‌شود. به خانم ها یک استایل رسمی و شیک می‌دهد.

مانتو کتی چیست؟,مانتو کتی کوتاه

مانتو کتی چیست؟

این نوع از مانتو ها برش معمولی تری دارند. کت به طور کلی از یک کت اسپرت به عنوان یک لباس رسمی تر متمایز می‌شود و از پارچه های تک رنگ طراحی شده است. کت ها اغلب دکمه های فلزی دارند.

پارچه کت ها معمولاً بادوام است، زیرا برای پوشیدن در فضای باز در نظر گرفته شده است. کت ها اغلب بخشی از یونیفرم هستند که به عنوان مثال نشان دهنده کارمندان یک شرکت هواپیمایی و… هستند. اما امروزه این سبک از مانتو ها استایل بسیاری از بانوان است.

کت ها با انواع مختلفی از لباس ها پوشیده می‌شوند، از یک پیراهن ساده گرفته تا یک تی شرت یقه باز یا حتی یک تی شرت ساده. آن‌ها با شلوارهایی از رنگ‌ها و پارچه‌ها، از پارچه‌های نخی یا کتان سفید کلاسیک، فلانل خاکستری، و همچنین شلوار جین دیده می‌شوند.

در اواخر دهه ۲۰۰۰، کت به عنوان یک روند مد محبوب در بین خانم ها پذیرفته شد، که اغلب دارای طول های کوتاه تر، آستین های بالا زده، یقه های مختلف و رنگ های روشن بود. مانتو های کتی برش زیادی ندارند و با استفاده از چند برش ساده اما دقیق و تمیز می‌توان مانتویی بسیار شیک تولید کرد.

هر کت کتانی به زیبایی با بهترین لباس‌ها ، لباس‌های کتان، شلوارهای کاغذی، کفش‌های پاشنه ‌دار و لباس‌های کار هم ست می‌شود البته اگر به ظاهر یکپارچه ، شیک و حرفه‌ ای علاقه دارید.

کت  که بخشی جدایی ناپذیر از کمد لباس است،  قدرت تغییر هر لباسی را دارد. یک کت با کیفیت خوب می‌تواند بهترین ترکیب شلوار جین و تی‌شرت شما را زیبا کند.

سنین مختلف برای استفاده از این سبک از مانتو,مانتو کتی کوتاه

سنین مختلف برای استفاده از این سبک از مانتو

کت و شلوار یک رنگ و پارچه ای معمولا بین خانم هایی با سنین بیشتر کاربرد دارد. یک رنگ بودن کت و شلوار آن ها را لاغر تر و بلندتر و خوش اندام تر نشان می دهد. اما در سال های اخیر مانتو کتی با شلوار جنین و رنگ های شاد بین جوانان طرفداران بسیاری پیدا کرده است و به اصطلاح ترند شده است. به آن ها استایلی تابستانی با رنگ شاد می‌دهد و استایل آن ها را جذاب می کند.

افراد با قد بلند و لاغر همگی می‌توانند از این مانتو استفاده کنند اما باید در ترکیب و انتخاب پارچه آن دقت کنند.

مانتو کتی در استایل های رسمی,مانتو کتی کوتاه

مانتو کتی در استایل های رسمی

این نوع از مانتو ها کوتاه و دارای پارچه ای مرغوب با دوخت تمیز می‌باشد. دقیقا همان چیزی که شما در مانتو دنیز میتوانید پیدا کنید. با ترکیب یک شال ابریشمی و یا ساتن و یک کفش پاشنه بلند و شلوار پارچه ای میتوانید استایل خود را تکمیل کنید.

مانتو کتی در استایل روزمره,مانتو کتی کوتاه

مانتو کتی در استایل روزمره

این نوع از مانتو های کتی بسیار راحت در عین حال شیک می‌باشد. پارچه این مدل بسیار خنک بوده و با شلوار های جین و کتان به راحتی ست می‌شوند.

فصل انتخاب مانتو کتی

معمولا این مدل از مانتو ها در بهار و تابستان کاربرد دارند اما با پارچه ای ضخیم تر می‌توان آن را مناسب فصل پاییز و حتی زمستان کرد.

انتخاب رنگ,مانتو کتی کوتاه

انتخاب رنگ

معمولا انتظار می‌رود در این مدل از رنگ های نود و یا یکدست و یا تیره استفاده شود.

شما می‌توانید با انتخاب شلوار همرنگ با مانتو یک استایل رسمی به آن داده و یا با انتخاب رنگ های متضاد یک استایل تابستانی روزمره به آن بدهید.

در فصل بهار و تابستان استفاده از رنگ های خنثی جلوه ویژه ای به شما می‌دهد. ولی در فصل پاییز و زمستان استفاده از پارچه های رنگ تیره و طرح دار بسیار مناسب هستند.

با نگاهی ساده به سایت مانتو دنیز متوجه تمایز آن با دیگر فروشگاه ها خواهید شد. استفاده از پارچه های مرغوب و خیاطان بسیار ماهر استایل شما با بقیه افراد متمایز خواهد بود. با نگاهی ساده متوجه خواهید شد که برای هر مناسبت و هر فصلی و حتی برای هر سلیقه ای مانتو خاصی وجود دارد و شما برای تمامی فصل های خود به راحتی میتوانید از سایت مانتو دنیز خریداری فرمایید.


انواع مانتو

تیم داده رایا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *