هر آنچه که باید درباره مانتو اداری بدانید

پوشیدن مانتو فرم و ست اداری در یک محیط چیز تازه ای نیست. در محیط های اداری معمولا برای بانوان مانتو شلوار های ست و یکدست می دهند. و بانوان کارمند از آن لباس فرم استفاده می کنند. البته بسیاری از بانوان خودشان به پوشیدن مانتو اداری علاقه دارند. چرا که اینگونه فکر می کنند که ارباب رجوع و کارکنان احترام خاصی برایشان قائل می شوند.

مانتو اداری امروز به یکی از مهمترین دغدغه‌ های خانم‌ های کارمند تبدیل شده است، اینکه در محیط کار چه لباسی بپوشیم و مدل مانتو شلوار اداری‌ ام چگونه باشد تا هم در طول ساعات طولانی کار احساس راحتی داشته باشم و هم از نظر زیبایی شناختی، بانویی شیک پوش و آراسته به حساب بیایم. ما در این مقاله به هر آنچه که باید درباره مانتو اداری بدانید ، اشاره می کنیم و درباره آنها صحبت می کنیم. پس اگر می خواهید درباره مانتو اداری اطلاعات کسب کنید با ما همراه باشید.

مانتو اداری

مانتو اداری

چه دوست داشته باشید و چه نداشته باشید، در محیط های کاری مدرن، نحوه پوشش شما نقش قابل توجهی در میزان موفقیتتان ایفا می کند. به گفته نیکل ویلیامیز یکی از متخصصین مشاغل ” مشکل ظاهر این است که عملکردتان نیز با توجه به آن، برداشت می شود.” حتی اگر رئیستان هم بر این باور باشد که پوشش شما تاثیر چندانی بر روی نحوه دیدش نسبت به عملکرد شما ندارد، اما مطمن باشید که به طور ناخود آگاه پوشش شما را نیز در نظر می گیرد و بر روی کار شما تاثیرگذار است.

زمانی که لباس شما مناسب نیست، مورد قبول و پذیرفته شده نیستید و حتی در بعضی مواقع، عدم پوشش مناسبتان می تواند شانستان برای رسیدن به برخی ترفیعات کاری را از بین ببرد. اما از سوی دیگر داشتن لباس مناسب و در خور برای محیط کاری می تواند شانس موفقیت شغلی شما را چندین برابر کند.

نکته!! یک نکته حائز اهمیتی وجود دارد که نباید آن را از یاد برد. این است که هر مانتو اداری را برای هر محیطی نمی توان پوشید. چرا که هر ارگان، سازمان، شرکت ها و ادارات رنگ لباس و مدل مخصوص خود را دارند. به همین دلیل مانتو های اداری در طرح های گوناگون و انواع مختلف که هر کدام از آنها دارای ویژگی و خصوصیات مخصوص منحصر به فردی هستند. برای این دسته از لباس های اداری، رنگ تیره در نظر گرفته می شود که با رعایت تمامی اصول و استاندارد های قانونی، در اغلب سازمان ها به کار برده می شود. رنگ هایی نظیر: مشکی، سرمه ای، طوسی، قهوه ای و رنگ زغالی از جمله رنگ های به کار برده در مانتو اداری است.

موضوع انتخاب رنگ می تواند یک موضوع کاملاً نسبی باشد. زیرا بسیاری از سازمان ها می توانند بر اساس معیارها و رنگ سازمانی خود، نسبت به طراحی و تهیه مانتو فرم اداری کارکنان خود اقدام کنند. اما در اکثر مواقع برای اینکه پارچه های تیره کیفیت و ماندگاری بیشتری دارند و کثیف شده آن ها دیرتر معلوم می شود به همین خاطر این دسته از رنگ های مشخص شده برای انتخاب لباس فرم اداری مزیت فوق‌العاده ای است تا آن را با انواع اکسسوری های متنوع در سازمان هماهنگ کرد.

پرفروش ترین مانتو و شلوار اداری مدل هایی از قبیل مانتو اداری یقه هفت ساده , یقه هفت پاگن دار، یقه ایستاده، مانتو یقه انگلیسی، مانتو یقه آرشال از پر فروش ترین و رایج ترین مدل های لباس فرم اداری می باشند.

چگونه ست مانتو و شلوار اداری انتخاب کنیم

چگونه ست مانتو و شلوار اداری انتخاب کنیم

انتخاب مدل مناسب برای مانتو متناسب با شغل اداره

انتخاب مانتو اداری با پارچه مناسب

در نظر گرفتن احساس راحتی کردن با لباس

انتخاب رنگ مناسب برای مانتو اداری

توجه داشتن به قیمت مانتو اداری

با مانتو اداری مناسب برای برند شرکتتان تبلیغ کنید (زدن نشان و آرم شرکت بر مانتو ، در آقایان هم زدن آرم شرکت بر یقه کت)

مانتو بخش جدا نشدنی از استایل و تیپ بانوان است. و همه زنان اکثرا دغدغه لباس و مانتو دارند. ما در وبسایت خود انواع  مانتو ها را در طرح ها و رنگ های مختلف داریم. برای دیدن مانتوهای زیبا کلیک کنید.

خصوصیات لباس فرم اداری

خصوصیات لباس فرم اداری

رنگ مانتو: اولین و ابتدایی ترین مورد در تیپ که در ذهن مخاطب جلب توجه می کند، رنگ لباس است. که معمولا برای لباس فرم اداری از رنگ های سازمانی استفاده می شود.

جنس مانتو: برای لباس فرم اداری حتما باید در انتخاب جنس دقت ویژه ای داشت. چرا که برای استفاده از مانتو به صورت روزانه، کیفیت لباس ها باید حفظ شود.

سایز مانتو: سایز لباس اهمیت بسیار ویژه ای در لباس فرم دارد. سایز لباس باید مناسب اندام باشد نه گشاد باشد و نه خیلی تنگ. مناسب بودن اندازه لباس عاوه بر راحتی در تن باعث شیک جلوه دادن لباس می شود.

کلام آخر

ما در این مقاله (( هر آنچه که باید درباره مانتو اداری بدانید )) در مورد اینکه چه لباس هایی برای محیط های اداری مناسب هستند و انواع رنگهای مناسب اداری صحبت کردیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید بوده باشد. با مقالات دیگر با ما همراه باشید و از مقالات دیگر سایت ما استفاده کنید. برایتان مفید خواهند بود.


انواع مانتو

تیم داده رایا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *