بارانی های ترند و کاربرد آن ها

بارانی های ترند و کاربرد آن ها

انکار نیاز یک کت بارانی خوب، برای نیمه دوم سال و حتی بهار، سخت است. در حالی که این لباس باید جزء اصلی در کمد لباس هر خانمی محسوب شود. کاپشن های بارانی امروزی به اندازه کافی خنک، سبک و براق هستند که در واقع مناسب آب و هوای مرطوب می‌باشد. انتخاب های ما شامل یک کت بارانی زنانه همه منظوره، یک کت زنانه گرم و عایق، بارانی های زنانه ساخته شده برای پیاده روی و سایر فعالیت های خارج از منزل، و ارزان، اسپرت است. همه بارانی هایی که انتخاب کرده‌ ایم در خشک نگه داشتن ما بسیار عالی عمل می‌‌کنند بنابراین اینکه کدام یک برای شما بهتر عمل می‌‌کند احتمالاً به سبک، تناسب و قیمت بستگی دارد. اکثر انتخاب های ما در اندازه های متفاوت موجود هستند. هر ساله ترند های خاصی برای هر فصل به بازار می‌آید. امسال نیز برای فصل پاییز ترند های خاصی وجود دارد.

۱- بارانی بلند

هر کسی که به دنبال یک بارانی همه منظوره است که از مد نمی افتد و پوشیدن آن در بهار و پاییز راحت است. این مدل دارای بیشترین تنوع در سبک و اندازه در بین بارانی‌هایی است که وجود دارد.

این بارانی هم شامل بارانی اسپورت می‌شود و هم روزمره. این سبک از بارانی برای چه کسی مناسب است: هر کسی که به دنبال یک بارانی همه منظوره است که از مد نمی افتد.

این بارانی برش های کمی دارد و برای افراد ساده پسند مناسب می‌باشد. تمامی افراد با هر نوع فرم بدنی می‌توانند استفاده کنند و هم چنین برای مکان های اداری و دانشگاه نیز مناسب می‌باشد.

بارانی بلند,کاربرد بارانی

۲- بارانی رسمی

برخی از افراد سلیقه متفاوتی دارند. طرحدار می‌تواند گزینه خوبی برای بارانی های رسمی باشد. طرح‌های خال‌ خالی و یا راه دار طرفداران خاص خود را دارد. این بارانی ها معمولا از جنس شمعی هستند و ضخیم نمی‌باشند پس پاسخگوی خوبی برای هوای سرد نیست.

بارانی رسمی,کاربرد بارانی

۳- بارانی های کوتاه و یا عروسکی

 کسی که کت بارانی را به طور خاص برای فعالیت های خارج از منزل مانند پیاده روی روزانه یا کوله گردی یا حتی سفرهای طبیعت می‌خواهد این سبک از بارانی می‌تواند مناسب باشد. این بارانی ها در بین جوانان طرفداران زیادی دارد.

بارانی های کوتاه و یا عروسکی,کاربرد بارانی

۴- بارانی اسپرت و ضد آب

یک لایه بارانی ساده و بدون دوخت اضافه یکی ازلباس های ضروری برای افراد طبیعت گرد است. اگر می‌خواهید خشک بمانید، این بارانی مناسب شماست. معمولا این بارانی بادگیر و ضد آب می‌باشد و دارای جیب های بزرگ و کلاه ضد آب نیز می‌باشد. شما در برابر سرمای شدید محافظت نمی کند اما پاسخگوی خوبی برای باد و بر آن می باشد.

منظور از بارانی ضد آب این است که ضد آب و تنفس است، به این معنی که آب بیرون می ماند و بخار محبوس شده در کت نیز به بیرون رانده می‌شود.

جزئیاتی در این نوع مدل بارانی وجود دارد که آن را فوق‌العاده آب ‌بندی می‌کند. جیب‌های آن کاملاً آستردار شده‌اند، جایگزینی برای جیب‌های مشبک رایج ‌تر، که می‌تواند رطوبت را وارد کرده و به لباس‌های شما منتقل کند.

بارانی اسپرت و ضد آب,کاربرد بارانی

۵- بارانی های دو رو و یا دو لایه

احتمالا نام این بارانی را در سالهای اخیر بسیار شنیده اید. یکی از ترند های محبوب می باشد. رنگهای جذاب و ساده بودن آن باعث شده است که در تمامی سنین طرفداران خود را داشته باشد . منظور از بارانی دو رو و یا دولایه این است که شما می توانید از هر دو طرف آن استفاده کنید. دوخت تمیز آن و استفاده از جنس مرغوب و هم چنین استفاده از رنگ های مناسب  باعث می‌شود شما بتوانید از هر دو طرف آن استفاده کنید.

5- بارانی های دو رو و یا دو لایه,کاربرد بارانی

جنس بارانی ها

بارانی ها جنس های متنوعی دارند اما اصلی ترین آن ها بارانی هایی با جنس شمعی و بدون آستر و مورد بعدی بارانی کتان و آستردار می٬باشد. بارانی‌های شمعی و بدون آستر معمولا فقط ضدآب و ضد باد می‌باشد و در هوای سرد کوهستانی پاسخگو نمی‌باشد. بارانی‌های کتان و آستردار معمولا کت های بلند با رنگ های نود می باشد که یک کمر و یا چاک دارد که استایل رسمی به ان می دهد و معمولا در هوای سرد می تواند پاسخگو باشد.

جنس بارانی,کاربرد بارانی

مراقبت و نگهداری از بارانی

مگر اینکه کت بارانی خود را در شرایط گل آلود بپوشید یا به شدت عرق کرده باشید، نیازی به شستشوی مکرر آن ندارید. وقتی شرکت‌ها بارانی‌ها را برای ارزیابی میزان ضدآب بودن و مدت زمان ماندگاری آن آزمایش می‌کنند، کت‌های بارانی روزانه را برای بارها می‌شویند که کت‌های بارانی با کارایی بالا را انجام می‌‌دهند. هنگام شستشو، دستورالعمل های مراقبت روی برچسب را دنبال کنید. برچسب‌های روی اکثر بارانی ها این است که باید با آب سرد شسته شوند و خشک شوند.

از آنجایی که این بارانی ها نیازی به مقاومت در برابر شرایط سخت ندارند، ما مشخصات فنی و ویژگی های عملکردی آن ها را به شدت سنجیدیم. ما روی تولید بارانی هایی متمرکز شدیم که در اندازه‌های فراگیر و رنگ‌های متنوع و در طیف وسیعی از طول‌ها، استایل‌ها و رنگ‌های گرم که برای سبک‌های مختلف زندگی شهری مناسب باشند.

ویژگی های بارانی

ما به دنبال ویژگی هایی بودیم که به جلوگیری از ورود آب کمک می‌کند و پوشیدن و استفاده از کت های بارانی را آسان تر می‌کند. زیپ‌های دو طرفه اغلب یک ویژگی خوب در کت‌های بارانی هستند: آنها به شما اجازه می‌دهند زیپ پایین کت خود را باز کنید تا در هنگام نشستن راحت ‌تر تناسب داشته باشید، و به شما اجازه می‌دهند تا کمی هوا بخورید. همچنین جیب‌های جادار می‌خواستیم که از دست‌ها و وسایل در برابر باران محافظت کند.

و در آخر

تیم مانتو دنیز با تحقیق بر خواسته افراد در هر منطقه باعث شده است که نیاز هر فردی رفع شود. تیم ما تمامی راهنمایی خود را روی همه بارانی های خود در این مقاله نوشته است.

همچنین مانتو دنیز برای افراد سایز بزرگ نیز انواع مدل های جذاب را تولید می کن که دربین برند ها این موضوع نادیده گرفته شده است  بنابراین می‌دانم که پیدا کردن لباس هایی که استایل و تناسب خوبی را ارائه می دهند، به ندرت در بازار یافت می شود.


انواع مانتو

تیم داده رایا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *